Minijob alebo Tellzeit - nedari sa mi najst...
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en

Stran: [1]   Dolů

Autor Téma: Minijob alebo Tellzeit - nedari sa mi najst...  (Přečteno 314 krát)
fullhd

« : Září 06, 2018, 06:50:27 pm »

Ahojte,

byvam v Sasku a pracujem tu ako zvarac.Zacal som v novej nemeckej firme cez peciatku-ziadna agentura.
Pracujem tam cca 3 mesiace a musim pockat este 3 mesiace aby mi stupla hodinova mzda + potrebujem naplnit zeitkonto.Mam iba jednu zmenu a to od rana do poobedia takze po prace mam vela casu a vykend mam volny.
Chcel by som si najst este jednu pracu ale nedari sa mi.Posielam zivotopisi ale nic,nikto sa mi neozyva.
Ako ste vy nasli telzeit alebo minijob?
Mam taky pocit ze je lepsie ten Lebenslauf vytlacit a ist osobne sa opytat.
Prace je na strankach dost ale nic z toho.

Ist sa osobne opytat a ukaz im ze viem po nemecky,ze tu byvam atd atd?.

Poradte mi,nejake tipy,triky.

Dakujem.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2015
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | deutsch lernen

deutsch lernen | englisch lernen | amerikanisches englisch lernen cd | polnisch lernen | französisch lernen | serbisch lernen | portugiesisch lernen | dänisch lernen | russisch lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | türkisch lernen | tschechisch lernen | kroatisch lernen | niederländisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch lernen | chinesisch lernen